Biz Kimiz ?

Balpazar Arıcılık Evi firmamız 1978 yılında Ankara'nın Hasanoğlan ilçesinde imalat ile başladığımız ticari faaliyetlerimizi sürekli yükselen bir ivmeyle sürdürmekteyiz.

Ürün ve Hizmetler 

Kaliteli ve uygun fiyatlı arıcılık ürün ve malzemelerini sürekli stoklarımızda tutmak için büyük bir titizlikle çalışmaktayız. Kendi imalatımız olsun veya olmasın satışını yapmakta olduğumuz ürünlerle ilgili tüm hizmetleri tecrübe ve bilgi birikimimizle vermeye çalışmaktayız. Ürünlerin sadece satışı değil, kullanımından sağlayacağı faydalara kadar, hatta en ince püf noktalarına kadar bilgi ve tecrübelerimizi de arıcı dostlarımızla paylaşmaktayız.

Çalışma Şeklimiz 

Müşterilerimiz www.balpazar.com.tr web sitemizden elektronik ortamda veya 0312 324 08 29 nolu telefon hattımızdan sipariş verebileceği gibi, Kale Mah. Işıklar Cad. Gümüş Saim İşhanı No:11/22 Ulus, ANKARA adresindeki mağazamızdan da sipariş verebilirler. Müşterilerimizin satışa konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları, ödeme şekli, teslimat koşulları gibi tüm ön bilgiler hakkında bilgilendirmekte ve satılan ürünün kullanımı ile ilgili talep edildiğinde detaylı bilgileri büyük bir mutlulukla arıcı dostlarımızla paylaşmaya çalışmaktayız.

Neden Balpazar ? 

Firmamız 1978 yılından bu yana arıcılık malzemelerinin sadece satışını değil, aynı zamanda birçok ürününü imalatını da yapmakta, arıcı dostlarımızla yüz yüze ihtiyaçlar ve daha birçok konuda geri bildirimler alarak ürün ve hizmetlerimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca ürünlerimizin kaliteli olmasının yanında uygun fiyatlı olması da bizim tercih edilme nedenlerimizin başında gelmektedir.